Smart Aging – poznaj naszą autorską filozofię i wybierz swój smart aging plan

 

Na każdym kroku spotykamy się z określeniem „Anti Aging”. Coraz więcej osób wpada w sidła „walki z czasem”, a przecież proces starzenia jest nieunikniony i nie można go zatrzymać. Ostrzykiwanie twarzy pozbawia nas mimiki i charakteru oraz wymazuje historię naszego życia jak gumka. Pozbawia nas indywidualności, autentyczności i tożsamości. Dlatego my nie walczymy ze zmarszczkami, ale dbamy o nie i sprawiamy, że nasze pacjentki wyglądają i czują się pięknie każdego dnia. Zamiast walczyć z czasem, warto dbać o siebie mądrze. Koniec ery Anti Aging, czas na Smart Aging!

Czym jest Smart Aging?

Smart Aging jest autorską filozofią Holistic Clinic, która powstała z potrzeby buntu, z chęci powiedzenia „stop” poprawianiu się, upodobnianiu się do siebie nawzajem, zatracaniu siebie. Mówimy głośne „nie” chirurgii plastycznej i inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. Trzy filary filozofii Smart Aging to: nieinwazyjność, profilaktyka i regularność. Smart Aging w Holistic Clinic to systematyczne pobudzanie skóry do autoregeneracji przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Nazywamy to trenowaniem skóry, które jest podobne do trenowania mięśni na siłowni. Jest jeden warunek – musimy trenować regularnie. Nie wierzymy w jeden inwazyjny zabieg wykonywany raz w roku. Nasza skóra, podobnie jak mięśnie, potrzebuje ciągłej stymulacji. Osoby, które ćwiczą wiedzą, że piękna, zgrabną sylwetkę jesteśmy w stanie uzyskać jedynie ćwicząc systematycznie, a jeden katorżniczy trening niczego nie zmieni. To samo dotyczy skóry. Ona też musi wykształcić w sobie nawyk do autoregeneracji i zapamietać go. Zadaniem mądrej medycyny estetycznej jest jej w tym pomóc. 

Najnowocześniejsze technologie

Filozofia Smart Aging nie była by możliwa bez zaawansowanej technologii. To dzięki niej mamy możliwość nieinwazyjnie pobudzać skórę do autoregeneracji. Dlatego w Holistic Clinic mówimy „nie” agresywnej laseroterapii. W jej miejsce oferujemy mało inwazyjną i bezpieczną nowoczesną laseroterapię ze znacznie skróconym okresem rekonwalescencji, którą wykonujemy, jako pierwsi w Europie i jedyni w Polsce, za pomocą najbardziej zaawansowanej technologicznie platformy laserowej na świecie –  Joule™X. Zabiegi, które oferujemy, zdobyły prestiżową nagrodę MyFaceMyBody Global Aesthetic Award i znalazły się w gronie najlepszych zabiegów na świecie. 

Jak dbać o siebie mądrze?

Od 25 roku życia rozpoczyna się proces starzenia. Starzenie endogenne wynika z upływu czasu, zaś egzogenne zależne jest od ekspozycji na działanie czynników zewnętrznych. W przebiegu tych procesów dochodzi do zmniejszenia ilości kolagenu i elastyny. Pojawiają się popękane naczynka, poszerzone pory, przebarwienia, nierówny koloryt i tzw. szara cera. Osoby odpowiednio dbające o swoją skórę mogą znacznie spowolnić upływ czasu i na długo zachować młody wygląd skóry. Jeśli chcemy cieszyć się zdrową skórą, ważne jest, aby zacząć o nią dbać wtedy, kiedy jest ona w dobrej kondycji. Pacjenci, którzy zaufali naszej idei widzą pozytywne zmiany w swoim wyglądzie. Regularne wykonywanie naszych zabiegów sprawia, że ich skóra jest w doskonałej kondycji, co ma też pozytywny wpływ na ich samoocenę. My nie ingerujemy w zmiany rysów twarzy i nie pozwalamy na paraliżowanie mięśni. Oczyszczamy skórę, stymulujemy ją do autoregeneracji, nawilżamy, dotleniamy i masujemy, aby wyglądała pięknie i promiennie. Według nas zmarszczki są fajne! Lubimy zadbane, ale autentyczne twarze, jakieś twarze. Drogie pacjentki, nie bójcie się być inne, bo tylko to sprawia, że jesteście wyjątkowe!

Umów się na konsultację i wybierz Twój Smart Aging Plan

W Holistic Clinic stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, aby nasze pacjentki czuły się u nas bezpieczne i zaopiekowane. Opiekujemy się pacjentkami tak jak sami chcielibyśmy, aby o nas dbano. Wiemy, że na rynku istnieje wiele zabiegów z dziedziny laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii, a osoby chcące rozpocząć proces mądrego dbania o siebie są często zagubione i nie wiedzą, na które zabiegi powinny się zdecydować. Dlatego zapraszamy na konsultację, podczas której nasi specjaliści pomogą wybrać zabiegi idealne dla skóry każdej z pacjentek tworząc spersonalizowany Smart Aging Plan. Aby zapisać się na konsultację wystarczy do nas zadzwonić albo napisać emaila. 

Dla osób, które chcą poznać zabiegi idealne przygotowaliśmy roczne Smart Aging Plany zawierające zabiegi „must have” oraz procedury uzupełniające. To programy pełnej pielęgnacji dla osób w każdym wieku. 

Roczny Smart Aging Plan 30 + 

Twarz:
Ciało:
Twarz i ciało:

Roczny Smart Aging Plan 40 + 

Twarz:
Ciało:
Twarz i ciało:

Roczny Smart Aging Plan 50 + 

Twarz:
Ciało:
Twarz i ciało:

Idea Smart Aging każdego dnia

Smart Aging to nie tylko idea dbania o siebie, ale też sposób na życie. Mądre dbanie o siebie to przede wszystkim życiowa równowaga zapewniająca ogólny dobrostan ducha i zdrowie ciała. Zbilansowana dieta, sport i odpowiednia ilość snu oraz regularne dbanie o swoją skórę to również nieodłączne elementy naszej filozofii. Zastanów się, jak Ty dbasz o siebie? Może czas na zmiany? Mądre zmiany.