Rekomendacje

"Wybrałam Holistic Clinic, bo mam tu pełne zaufanie do profesjonalizmu wszystkich specjalistów. Odpowiada mi to, że wychodzą na przeciw moim oczekiwaniom, rozumieją przywiązanie do naturalnego wyglądu. Oferują zabiegi pobudzające autoregenerację, odżywienie, nawilżenie skóry. Łączą zalety najnowocześniejszego sprzętu z dobrodziejstwem natury zawartym w maskach, serum, ampułkach. Fantastyczne miejsce, w którym każdy zostanie potraktowany indywidualnie. Do tego panuje tu przeserdeczna atmosfera. Serdecznie polecam!"
Maja Ostaszewska Więcej
"Piękno to dla mnie przede wszystkim naturalność i harmonia. Holistic Clinic to miejsce, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Holistic oznacza spójność: minimalistyczne, kojące wnętrza, ultranowoczesne wyposażenie, niezwykły profesjonalizm personelu i niezobowiązująca atmosfera. Cieszy mnie długofalowe planowanie pielęgnacji i ostrożność, z jaką dobierane są zabiegi." fot. Tomek Tyndyk
Kasia Warnke Więcej
"Zakochałam się w tym miejscu. Krzysztof Gojdź jest najbardziej rockandrollowym, pełnym pasji lekarzem jakiego poznałam:) Ja też na scenie daje z siebie wszystko dlatego wracam z trasy wyczerpana psychicznie i fizycznie. Kiedyś trzeba naładować akumulatory i zadbać o siebie. Dlatego wszystkim gorąco polecam!"
Patrycja Markowska Więcej
"W Holistic Clinic znalazłam profesjonalną opiekę i fantastyczną atmosferę. Dr Krzysztof Gojdź przedstawił mi plan opieki nad moją skórą, któremu się poddałam i któremu ufam, bo czuję się świetnie i podobam się sobie. Uwielbiam to miejsce!"
Iza Kuna Więcej
"Bo ważne jest co się robi, ale jeszcze ważniejsze z kim". fot. AKPA
Renata Dancewicz Więcej
"Holistic Clinic to wspaniałe miejsce. Odnajduję tu spokój, harmonię i relaks. Za każdym razem, kiedy odwiedzam klinikę, wiem, że zajmują się mną najlepsi specjaliści. Dzięki Holistic Clinic czuję się znakomicie!"
Małgorzata Potocka Więcej
"Przykładam dużą wagę do mojego wyglądu i samopoczucia. Dbam o siebie od zawsze i nie wstydzę się tego: uważam na to, co jem, uprawiam crossfit, biegam, jeżdżę na rolkach. Holistic Clinic podchodzi kompleksowo do dbania o moje ciało i duszę. Czuję, że w Holistic Clinic jestem pod opieką najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a atmosfera i ludzie tam pracujący są tak wyjątkowe, że z przyjemnością do nich wracam."

 Zdjęcie:  Magda Wunsche dla magazynu Sukces

Robert Kupisz Więcej
Holistic Clinic to miejsce, do którego wracam z przyjemnością,  ponieważ zajmują się mną najlepsi specjaliści,  dzięki którym moja skóra wygląda zawsze pięknie i zdrowo!
Rafał Maślak Więcej
"Życie na walizce pomiędzy Warszawą a Los Angeles nie sprzyja mojej skórze, a to za sprawa długich godzin spędzonych na pokładzie samolotu. Suche powietrze równa się odwodniona skóra.  Długie godziny spędzone na planie zdjęciowym lub w studiu lektorskim i ewidentny brak snu mają ogromny wpływ na kondycję mojej skóry i nawet najlepsze kremy nie wystarczą żeby ją zaledwie w ciągu kilku godzin zregenerować. Pielęgnacja i prewencja to dla mnie podstawa, ale Nic nie poprawia mojego samopoczucia jak wizyta w Holistic Clinic. Krzysztof i jego team potrafią zadbać o kondycję mojej skóry i dostarczyć jej tego czego potrzebuje najbardziej w danym momencie. Nie bez powodu w telefonie mam wpisane Gojdz - S.O.S  ;) Polecam i Pozdrawiam serdecznie"
Katarzyna Sowińska Więcej
"Naturalność to piękno , spokój i równowaga . Dzięki zabiegom w Holistic Clinic jestem przy intensywnym trybie życia zachować piękna skore i promienny wygląd . Polecam zabiegi wykonywanie u Doktora Marka Pituchy i Krzysztofa Gojdzia oprócz pięknej skory w bonusie dużo śmiechu gwarantowane."
Weronika Książkiewicz Więcej