Joule™X – pierwsza w Europie platforma laserowa do twarzy i ciała

Laseroterapia jest uznawana jako jedna z najskuteczniejszych metod dbania o swoją skórę, jednak kojarzona jest z wysoką inwazyjnością. Rozwój w zakresie nowych technologii laserowych pozwala na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów terapeutycznych przy niewielkiej inwazyjności. Holistic Clinic jako pierwsza klinika w całej Europie postawiła na najbardziej zaawansowaną technologię wybierając dla swoich pacjentów laser Joule™X.

Najnowocześniejsza platforma w całej Europie

Platforma Joule ™X swoją premierę miała w marcu 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, a w Holistic Clinic pojawił się zaledwie kilka miesięcy później będąc pierwszą tego typu platformą w Europie i jedyną w Polsce. Aktualnie jest to najnowocześniejsza platforma na świecie, która pozwala na wykonanie zabiegów na twarz i na ciało. Technologie stworzone przez firmę SCITON, lidera w produkcji nowoczesnej laseroterapii, pozwalają na najwyższą skuteczność przy braku lub niewielkiej inwazyjności. To rewolucyjne rozwiązanie, które podnosi komfort pacjenta, jednocześnie skracając czas i uciążliwość rekonwalescencji pozabiegowej. Pacjent oszczędza także czas, gdyż podczas jednej wizyty lekarz jest w stanie poradzić sobie z kilkoma problemami, z którymi pojawia się pacjent.

Mądry wybór zgodnie z ideą Smart Aging

Autorska filozofia Holistic Clinic, czyli Smart Aging to przede wszystkim mądre dbanie o siebie. Regularne i nieinwazyjne zabiegi pozwalają na pobudzanie skóry do samoregeneracji, jednocześnie sprawiając, że możemy zachować jej zdrowie i piękny wygląd niezależnie od wieku. Nowoczesna laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych metod dbania o swoją skórę nieinwazyjnie i skutecznie.

Czym platforma Joule™X różni się od innych laserów?

Przede wszystkim wszechstronnością.  Wymieniając głowice platformy laserowej Joule™X podczas jednego zabiegu lekarz przeprowadza terapię z wykorzystaniem różnych długościach fal. Łączyć można fotoodmładzanie, zamykanie poszerzonych naczyń krwionośnych, terapię frakcyjną usuwającą blizny i głębokie zmarszczki, usuwanie nadmiaru zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, a także zabieg ginekologii estetycznej. Ze względu na unikatowość opracowanych technologii zabiegi cechują się znacznie mniejszą inwazyjnością przy jeszcze większej skuteczności.

Co to oznacza dla pacjenta?

Dla pacjenta oznacza to przede wszystkim możliwość zindywidualizowania terapii. Podczas jednej konsultacji różne głowice lasera mogą działać w tym samym obszarze skóry wywołując jednocześnie efekt przeciwtrądzikowy i odmładzający. W przypadku trądziku różowatego najwyższą skuteczność gwarantuje połączenie fototerapii z laserem neodymowo-yagowym, które uzupełniają się walcząc jednocześnie z rumieniem, poszerzonymi naczynkami i tzw. flushing czyli napadowym zaczerwienieniem twarzy. Dzięki temu już po pierwszym zabiegu widać bardzo dobre efekty. Z punktu widzenia pacjenta przewagą tej terapii jest także brak czasu rekonwalescencji. Z kolei dla pacjentów, którzy chcą odmłodzić skórę i jednocześnie poprawić owal twarzy doskonale sprawdza się połączenie zabiegu SkinTyte™ z laserem hybrydowym Halo™. Tak naprawdę, kombinacji jest tyle, ile przypadków naszych pacjentów.

Z jakimi problemami skóry radzi sobie laseroterapia Joule™X?

Nowoczesna technologia, którą gwarantuje producent lasera, Sciton, pozwala na przeprowadzenie zabiegów nieinwazyjnych, o dużej skuteczności i krótkim czasie rekonwalescencji.  Flagowy zabieg laserem hybrydowym Halo™ jest połączeniem dwóch długości fal frakcyjnych w trakcie jednego zabiegu. Odpowiednia kombinacja lasera erbowo-yagowego i diodowego powoduje, że nasi pacjenci mogą liczyć na krótki czas rekonwalescencji, który wynosi zaledwie 4 dni. Jednocześnie podczas tej procedury działamy na dwóch poziomach: z jednej strony dochodzi do odnowy powierzchni naskórka, likwidacji przebarwień i zmniejszenia porów, a dodatkowo pobudzamy głęboką przebudowę skóry, dzięki pobudzeniu syntezy kolagenu w skórze właściwej. Efektem finalnym jest poprawa napięcia skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, zniwelowanie przebarwień i „zagęszczenie” skóry dzięki zwiększeniu ilości włókien kolagenowych. Zabiegi dobierane są w zależności od problemów skóry pacjenta i pozwalają na rozjaśnienie przebarwień, poprawę jakości skóry, spłycenie blizn potrądzikowych, domknięcie naczynek, a także na wykonanie terapii intymnej.

Głowica lasera Joule™X Halo™ Usuwanie przebarwień i rewitalizacja
BBL™ nowoczesne fotoodmładzanie, cofanie procesów starzenia
ClearV™ zamykająca większe naczynia na kończynach dolnych i twarzy
Głowica lasera Joule™X diVa™ terapia okolic intymnych
Głowica lasera Joule™X Profractional Therapy™ skuteczne niwelowanie blizn i rozstępów, warszawa
Głowica lasera Joule™X ContourTRL zabieg niwelujący głębokie zmarszczki i objawy fotostarzenia, warszawa
Głowica lasera Joule™X ClearSilk niwelująca rumień, wyrównanie kolorytu skóry, warszawa
Głowica lasera Joule™X zabieg SkinTyte ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy, warszawa

Czy zabiegi platformą Joule™X mają szansę odmienić postrzeganie laseroterapii?

Laseroterapia frakcyjna była do tej pory kojarzona z długą rekonwalescencją i inwazyjnością. Laser Halo™ pozwala na osiągnięcie efektu porównywalnego do agresywnych technik ablacyjnych, ale z bardzo krótkim czasem rekonwalescencji. Pozwala to także na zmaksymalizowanie efektów.

Chcę zadbać o swoją skórę. Od czego zacząć?

Każdy pacjent to inna historia i inne oczekiwania względem podejmowanych przez lekarza procedur. Przede wszystkim zapraszamy do zapisania się na konsultację do wybranego lekarza specjalisty. Po zapoznaniu się ze stanem skóry zaproponuje on zabiegi, które pozwolą w mądry sposób zadbać o skórę. Każdy wybór zaczyna się od pierwszego kroku, zapraszamy do Holistic Clinic.