O Holistic Clinic

HOLISTIC Clinic to renomowana klinika, która jest prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry i twarzy.

Holistic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, którą wyróżnia holistyczne podejście do pacjenta. Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, kosmetologii, dietetyki oraz psychologii.

Więcej

Specjaliści najwyższej klasy

Pacjenci Holistic Clinic otoczeni są kompleksową opieką najwyższej klasy ekspertów z wielu dziedzin. Kompetentny zespół doświadczonych lekarzy i kosmetologów dba o to, aby każdy pacjent otrzymał długofalowy plan zabiegów, specjalnie dobrany do swoich indywidualnych potrzeb. Nasi lekarze i specjaliści śledzą najnowsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej i regularnie odbywają szkolenia w najbardziej prestiżowych ośrodkach naukowych na całym świecie, podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stosowania nowoczesnych technologii w medycynie. Dzięki temu, każdy pacjent odwiedzający klinikę, może być pewien, że jego zdrowie i uroda są w dobrych rękach, a efekty przeprowadzonych zabiegów będą utrzymywać się przez długi czas.

Skuteczne autorskie terapie

Specjaliści Holistic Clinic są prekursorami w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Proponowane przez nich autorskie programy, opracowane przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, są unikalnym połączeniem najbardziej efektywnych zabiegów, oferowanych przez Klinikę. Dzięki wykorzystaniu efektu synergii, dają one naszym pacjentom gwarancję najlepszych rezultatów.

Indywidualne podejście

W Holistic Clinic każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a odpowiednie plany terapii są dobierane w oparciu o szczegółową diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Podczas pierwszego spotkania każdy z naszych lekarzy przeprowadza szczegółowy i dogłębny wywiad z pacjentem, który zostaje uzupełniony o raport powstały w oparciu nowoczesne narzędzia diagnostyczne stosowane w klinice. Takie całościowe spojrzenie na pacjenta, a nie koncentracja na przeprowadzaniu pojedynczych zabiegów, pozwala na właściwą ocenę potrzeb pacjenta oraz przygotowanie efektywnego planu terapii niejako „szytego na miarę.

Sprzęty i technologie najnowszej generacji

Specjaliści w Holistic Clinic wykorzystują sprzęty i technologie najnowszej generacji, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne w organizmie. Są to między innymi najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia do fototerapii, dzięki którym nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Nieustannie śledzimy światowe trendy w zakresie nowości i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania do naszej oferty, tak aby pacjenci naszej kliniki mieli dostęp do najnowszych światowych terapii jako pierwsi w Polsce.

Naturalne zabiegi odmładzające

Holistic Clinic specjalizuje się w naturalnej i całkowicie bezpiecznej medycynie estetycznej. Z powodzeniem wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych. Dzięki zastosowaniu tzw. materiałów autologicznych – pochodzących bezpośrednio od samego pacjenta gwarantujemy bardzo wysoką efektywność zabiegów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa i bez ryzyka wystąpienia powikłań.

Eksperci z Holistic Clinic rekomendują swoim pacjentom niechirurgiczne zabiegi, będące skuteczną alternatywą dla bardzo inwazyjnych procedur medycznych. Wśród nich jest m.in. przeszczep włosów metodą FUE, który wprowadziliśmy jako jedna z pierwszych klinik w Polsce. Charakteryzuje się ona niską inwazyjnością, brakiem widocznych blizn po leczeniu oraz szybkim czasem powrotu do codziennej aktywności.

Prekursor z zakresu ginekologii estetycznej

Holistic Clinic, jako jedna z pierwszych klinik w Polsce, zaoferowała swoim pacjentkom zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, dzięki którym znacząco podniósł się ich komfort życia. Leczymy laserowo wysiłkowe nietrzymanie moczu, wykonujemy rewitalizację pochwy, liposukcję ultradźwiękową (Vaser), lipolizę wzgórka łonowego oraz zwalczamy infekcje. Oferujemy także skuteczne rozwiązania, które poprawiają komfort życia seksualnego naszych pacjentek.

 

Personel