O Holistic Clinic

HOLISTIC Clinic is a renowned clinic that is a precursor in the application of innovative methods of treatment and care of the face and body skin.
Dr n med. Krzysztof Gojdź Founder of Holistic Clinic, a certified doctor and lecturer of the American Academy of Aesthetic Medicine, training doctors from all over the world in the field of laser therapy, aesthetic medicine and regenerative medicine.

Pacjenci kliniki otoczeni są KOMPLEKSOWĄ opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, ginekologii estetycznej, endokrynologii oraz wielu innych dziedzin. HOLISTIC Clinic prezentuje PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, wykraczające poza ramy konkretnej specjalizacji medycznej. Postrzega pacjenta jako spójną całość, koncentrując się na osiągnięciu przez niego pełnej harmonii ciała i psychiki oraz uwzględniając w terapii szerszy kontekst zdrowotny.

Oddając się w ręce specjalistów HOLISTIC Clinic, pacjent może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie zdrowotnym i pielęgnacyjnym – jego zdrowie i uroda rozkwitnie powtórnie, a długofalowe efekty przeprowadzonych zabiegów zatrzymają czas.

Więcej

Założycielem kliniki jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, certyfikowany lekarz a zarazem Wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine. Ukończył także American Academy of Anti-Aging Medicine.Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

Doktor Krzysztof Gojdź prezentując na świecie swoją wiedzę, dokonania, profesjonalizm i kreatywność pełni także funkcję Ambasadora polskiej medycyny estetycznej i regeneracyjnej, co zostało już zauważone i docenione na jego nowatorskich wykładach oraz szkoleniach lekarzy.

Z ramienia American Academy of Aesthetic Medicine co miesiąc wykłada oraz szkoli lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i regeneracyjnej na całym świecie (m.in. Azja, Australia, USA), mając tym samym wpływ na rozwój naturalnej medycyny estetycznej oraz trendy w zakresie kształtowania wizerunku.

Dr Gojdź tworzy i organizuje podyplomowe szkolenia edukacyjne dla lekarzy z różnych dziedzin medycyny. To w HOLISTIC CLINIC lekarze z całej Polski kształcą się w zakresie najnowszych rozwiązań w medycynie i ginekologii estetycznej.

Doktor Krzysztof Gojdź systematycznie odbywa szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej i estetycznej w najbardziej prestiżowym ośrodku naukowym i klinicznym w Miami (Floryda, USA). Jako jeden z prekursorów w Polsce i Europie, Doktor Krzysztof Gojdź proponuje swoim pacjentom autorski, innowacyjny zabieg odmładzania twarzy z użyciem komórek macierzystych połączony z nowoczesną laseroterapią. W ramach medycyny estetycznej specjalizuje się w zaawansowanej technologicznie laseroterapii, stwarzając pacjentom możliwość podjęcia leczenia w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod odpowiadających światowym standardom.

Aktualnie dr Krzysztof Gojdź rozwija nowatorską w swojej koncepcji i podejściu do pacjenta sieć HOLISTIC CLINIC, w której pacjenci znajdą się pod kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia oraz innych dziedzin.Medycyna estetyczna, holistyczne podejście do pacjenta oraz sztuka wydobywania piękna z każdego człowieka to pasja dr n. med. Krzysztof Gojdź. Stworzenie samej idei oraz codzienna praca w HOLISTIC CLINIC to dla doktora Gojdź nie tylko przyjemność poznawania ludzi, możliwość artystycznego spełnienia- to często: pomoc w ważnych i trudnych problemach zdrowotnych – o czym już wkrótce będzie można się przekonać podczas emisji programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy” w TVN, TVN Style.

Dr n. med. K. Gojdź dzieli życie osobiste i zawodowe pomiędzy Warszawą a USA, Australią i Azją. Doświadczanie tak wielu kultur to nie tylko poznawanie wspaniałych ludzi oraz miejsc, ale również nabieranie energii, inspiracji, pomysłów oraz wiedzy do wprowadzania innowacyjnych metod leczenia.

Ostatnio dr n. med. Krzysztofa Gojdź szkolił lekarzy w Las Vegas, Sydney, Kuala Lumpur.
W najbliższych tygodniach Sydney, Londyn, Kuala Lumpur, Singapur.

Personel