Smart Aging – poznaj autorską filozofię Holistic Clinic

Od wielu lat na każdym kroku spotykamy się z określeniem „Anti Aging”. Na ulicach widzimy coraz więcej osób, które wpadają w sidła poprawiania swojej urody. Proces starzenia jest nieunikniony, jednak z biegiem czasu nadal możemy wyglądać i czuć się pięknie, niezależenie od wieku. Zamiast walczyć z czasem, warto dbać o siebie mądrze. Koniec ery Anti Aging, czas na Smart Aging!

Czym jest Smart Aging?

Smart Aging jest autorską filozofią Holistic Clinic, która powstała z potrzeby buntu. Mówimy „nie” nadmiernej ingerencji chirurgii i medycyny estetycznej. Autentyczność i naturalność to cechy, które sprawiają, że każdy z nas jest wyjątkowy. Nasza mimika twarzy mówi o emocjach, a każda zmarszczka na twarzy to odzwierciedlenie wydarzeń, które spotkały nas w życiu. Filozofia Smart Aging opiera się na mądrym i nieinwazyjnym dbaniu o siebie. W Holistic Clinic możemy uzyskać doskonałe rezultaty kliniczne zabiegów, mimo niewielkiej inwazyjności. Pozwala nam na to pierwsza w Europie, najbardziej zaawansowana technologicznie platforma laserowa Joule™X.

Od czego zacząć mądre dbanie o siebie?

Od 25 roku życia u każdego z nas rozpoczyna się proces starzenia. Starzenie endogenne, wynika z upływu czasu, zaś egzogenne zależne jest od ekspozycji na działanie czynników zewnętrznych. W przebiegu tych procesów dochodzi do zmniejszenia ilości kolagenu i elastyny. Pojawienia się popękane naczynka, poszerzone pory, przebarwienia, nierówny koloryt i tzw. szara cera. Osoby odpowiednio dbające o swoją skórę mogą znacznie spowolnić upływ czasu i na długo zachować młody wygląd skóry. Jeśli chcemy cieszyć się zdrową skórą, ważne jest, aby zacząć o nią dbać wtedy, kiedy jest ona w dobrej kondycji. Osoby młode powinniśmy uczyć prawidłowej pielęgnacji skóry. Zbliżając się do granicy 30 roku życia każdy z nas powinien niezależnie od stanu skóry wybrać się do dermatologa. W oparciu o wiedzę i doświadczenie lekarza należy wykonać te zabiegi, które najskuteczniej o nią zadbają.

Ty też pokochaj Smart Aging

Pacjenci, którzy zaufali naszej idei widzą pozytywne zmiany w swoim wyglądzie. Regularne wykonywanie wybranych zabiegów sprawia, że ich skóra jest w doskonałej kondycji, co ma też pozytywny wpływ na ich samoocenę. Nie ingerujemy w zmiany rysów twarzy, nie pozwalamy na paraliżowanie mięśni – stymulujemy skórę do samoregeneracji, dbamy o nią i relaksujemy aby wyglądała pięknie i promiennie.

Twój Smart Aging Plan

Na rynku istnieje wiele zabiegów z dziedziny laseroterapii, medycyny estetycznej, czy kosmetologii. Często osoby chcące rozpocząć proces mądrego dbania o siebie są zagubione i nie wiedzą, na które zabiegi powinny się zdecydować. Nasi specjaliści pomogą wybrać zabiegi idealne dla skóry każdego z pacjentów tworząc spersonalizowany Smart Aging Plan. Dla osób, które chcą poznać zabiegi idealne dla każdej grupy wiekowej 30+, 40+, 50+ przygotowaliśmy roczne Smart Aging Plany zawierające zabiegi „must have” oraz procedury uzupełniające. To podstawowy program pełnej pielęgnacji dla osób w każdym wieku. Zgodnie z naszą filozofią uważamy, że tylko regularne dbanie o siebie pozwoli nam długo cieszyć się naturalnym wyglądem, przy niewielkiej inwazyjności.

Smart aging plan 30 plus
Smart Aging plan 40 plus
Smart aging plan 50 plus

Idea Smart Aging każdego dnia

Smart
Aging to nie tylko idea dbania o siebie, ale też sposób na życie. Mądre dbanie
o siebie to przede wszystkim życiowa równowaga zapewniająca ogólny dobrostan
ducha i zdrowie ciała. Zbilansowana dieta, sport i odpowiednia ilość snu oraz regularne
dbanie o swoją skórę, to również, nieodłączne elementy naszej filozofii.
Zastanów się, jak Ty dbasz o siebie? Może czas na zmiany? Mądre zmiany.