GINEKOLOG ESTETYCZNY

W związku z dynamicznym rozwojem Holisitic Clinic poszukujemy GINEKOLOGA ESTETYCZNEGO

 

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 3 letniej praktyki lekarskiej
  • Posiadanie kwalifikacji z zakresu ginekologii estetycznej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności pracy w zespole

 

 Oferujemy:

  • Interesującą pracę w wyspecjalizowanej  klinice
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy a.falat@holisticclinic.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Holistic Clinic Sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Holistic Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 98 moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Mam świadomość tego, że w każdym czasie mogę wycofać zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”
Administratorem danych osobowych jest Holistic Clinic Sp. z o.o., ul. Racławicka 98, 02-634 Warszawa, zwana dalej „Administratorem”.
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub w celu wzięcia udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych w przypadku udzielenia przez Panią / Pana dodatkowej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Przysługują Pani / Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
Pełna treść klauzuli znajduje się tutaj