Stay Young – startuje kampania wizerunkowa Holistic Clinic

Możesz być piękna w każdym wieku, niezależnie od tego czy masz 30, 50 czy 70 lat lub więcej, a my Ci w tym pomożemy – tak brzmi główne przesłanie Holistic Clinic. W miniony weekend wystartowała kampania wizerunkowa renomowanej warszawskiej kliniki medycyny estetycznej. Jej celem jest zachęcenie kobiet w każdym wieku do świadomego, holistycznego dbania o siebie.

W sobotę, 15 września 2018 r. rozpoczęła się kampania wizerunkowa promująca klinikę medycyny estetycznej Holistic Clinic. Cała kampania oparta jest na haśle „Stay Young. Jestem tym jak wyglądam, jak się czuję, jak myślę”. Nawiązuje ono bezpośrednio do filozofii Holistic Clinic, w myśl której piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Bohaterkami kampanii są prawdziwe pacjentki Holistic Clinic – naturalnie piękne kobiety w różnym wieku, które bez względu na metrykę są szczęśliwe, piękne i spełnione. To kobiety, które dbają o siebie w świadomy sposób i zdają sobie sprawę z tego, że prawdziwe piękno jest w każdej z nas, a kluczem do niego jest radość życia, harmonia, spełnienie i życie w zgodzie ze sobą.

Równocześnie ze startem kampanii, Holistic Clinic jako pierwsza klinika w Polsce wprowadziła do swojej oferty zabiegi odmładzające skórę z wykorzystaniem jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie laserów – pierwszego na świecie hybrydowego lasera frakcyjnego Halo.