Zima to trudny okres dla naszej skóry. Z jednej strony boryka się ona z zimnem, wilgocią czy wiatrem, a z drugiej strony jest wysuszona przez ogrzewanie. Warto zapewnić jej więc nieco wytchnienia i odpowiednio przygotować do lata, aby była promienna, rozświetlona i wyglądała zdrowo. Jaki pakiet zabiegów zapewni doskonałe rezultaty? 

Peeling laserowy NanoLaserPeel™

Jako pierwszy zabieg dobrze jest wykonać peeling laserowy NanoLaserPeel™. Nowoczesna technologia daje nam możliwość wykonania peelingu skóry za pomocą końcówki lasera, która w bardzo precyzyjny sposób pozwala na usunięcie tylko najbardziej powierzchownych warstw naskórka. Zabieg jest wtedy niezmiernie delikatny, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Już po jednym zabiegu uzyskujemy oczekiwany efekt rozświetlenia skóry, wygładzenia drobnych zmarszczek oraz zwiększenia napięcia. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, a rumień utrzymuje się zaledwie dwa dni. W tym okresie stosujemy specjalistyczne kremy pielęgnacyjne, regenerujące oraz zwiększające poziom nawilżenia skóry. Z dermatologicznego punktu widzenia zabieg ten przynosi także dodatkową korzyść – ułatwia przenikanie substancji aktywnych z kremów do głębszych warstw skóry. 

Aquagold® fine touch™ – nowoczesna mezoterapia

Zabieg Aquagold® fine touch™ to kolejny krok do pięknej skóry. Po peelingu laserowym skóra jest gotowa na dawkę odżywienia. Aquagold® fine touch™ doskonale ją nawilży, wygładzi drobne zmarszczki i zwęzi pory nie zostawiając przy tym siniaków i krwiaków. Nie bez powodu gwiazdy Hollywood uwielbiają ten zabieg. Ta nowoczesna mezoterapia opiera się na koktajlu, który lekarz przygotowuje indywidualnie dla każdego pacjenta. Niewielka ilość toksyny botulinowej, którą lekarz może dodać do koktajlu ma za zadanie zwęzić pory. Toksyna nie paraliżuje jednak mięśni, tylko rozluźnia skórę. Koktajl jest podawany za pomocą kartridża z igiełkami z 24-karatowego złota. Najlepsze efekty widać 2-3 dni po zabiegu – skóra nabiera zdrowego blasku, następuje wyrównanie kolorytu, a także wyraźnie widać poprawę napięcia skóry. 

Booster antyoksydacyjny

Bezpośrednio po zabiegu Aquagold® fine touch™ nakładamy maskę zawierającą substancje znane z właściwości antyoksydacyjnych – kwas ferulowy i floretyne w wysokim stężeniu. Obecność mikrokanałów na powierzchni skóry powoduje, że antyoksydanty przenikają w głąb naskórka, co w rezultacie pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. 

Połączenie nowoczesnej laseroterapii z medycyną estetyczną często pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów. Warto wykonać zabiegi już teraz, aby cieszyć się rozświetloną, piękną i zdrową skórą już tego lata. Zapraszamy do zapisów na konsultacje do specjalistów Holistic Clinic. 

Cennik