SkinDNA™ jest rewolucyjnym laboratoryjnym testem DNA, wykonywanym przez renomowane laboratorium w Sydney. Cieszy się wielką popularnością w Australii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i wielu krajach Europy. Jest dostępny w kilkuset profesjonalnych klinikach na świecie, gdzie z wyników skorzystały już dziesiątki tysięcy osób, które dowiedziały się, jak dbać o siebie mądrzej, aby zachować zdrowie i piękno swojej skóry na długie lata. Test bada 15 markerów genetycznych (SNP) w 5 kategoriach związanych ze starzeniem się skóry.

Naukowcy z zespołu SkinDNA International Pty zidentyfikowali specyficzne wskaźniki genetyczne, które pozwalają ocenić skłonność organizmu pacjenta do wystąpienia określonych zmian w skórze przyczyniających się do jej starzenia. Znajomość tych osobniczych predyspozycji pozwala nam na dobór pielęgnacji i zabiegów idealnych właśnie dla Ciebie! Dzięki wynikom testu SkinDNA ™ uzyskasz niedostępną do tej pory wiedzę na temat zagrożeń dla Twojej skóry ukrytych w Twoich genach i otrzymasz profilaktykę przeciwstarzeniową precyzyjnie dobraną do potrzeb Twoje skóry.


JAK PRZEBIEGA BADANIE?

Materiał genetyczny do badania uzyskuje się poprzez pobranie wymazu z błony śluzowej policzka za pomocą specjalnej „wymazówki”. Trwa to ok. 10 sekund i jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Pobrany materiał jest przesyłany do laboratorium w Australii, w którym przeprowadzana jest analiza DNA pacjenta w celu identyfikacji występujących u niego wariantów 15 genów powiązanych z procesami starzenia się skóry. Analiza korelacji pomiędzy tymi wariantami pozwala określić indywidualne predyspozycje pacjenta do wystąpienia różnego rodzaju problemów skórnych i oszacować genetyczne ryzyko przedwczesnego starzenia się skóry oraz różnych form tego starzenia.

W oparciu o uzyskane wyniki badania Twojego DNA tworzony jest – specjalnie dla Ciebie – spersonalizowany przewodnik, który pozwala opracować Twój indywidulany, naukowo dobrany program dostosowany do specyficznych potrzeb Twojej skóry. Twój specjalista zyskuje możliwość wyjść poza schemat ustalony dla wszystkich i jeszcze bardziej precyzyjnego dobrania dla Ciebie odpowiednich składników do pielęgnacji skóry, suplementów diety oraz zabiegów zgodnie z Twoim profilem genetycznym, aby zapewnić Tobie najwyższą możliwą skuteczność profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Badanie wykonuje się jeden raz w życiu. Nie ma potrzeby powtarzania badania, ponieważ identyfikowane warianty genowe (SNPs) pozostają niezmienne przez całe życie.

Cennik