Pełnia piękna – Nasz holistyczny blog

Pełnia piękna

To blog o pięknej stronie życia. O tym jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i stale podnosić komfort życia. Koncentrujmy się na treściach związanych z urodą, medycyną estetyczną, ale nie tylko…Piszemy o tym wszystkim co przyczynia się do poczucia cielesnego i psychicznego dobrostanu. Do zagadnienia piękna podchodzimy bowiem holistycznie. Aby wyglądać pięknie, trzeba czuć się pięknie. Jak to zrobić? Wierzymy, że ciało, dusza i umysł wzajemnie na siebie oddziałują. Dlatego poza treściami związanymi pielęgnacją znajdziecie tu również treści o emocjach, zmysłach, relacjach, intymności czy stylu życia.

Dział „uroda” to miejsce przeznaczone na teksty dotyczące pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Koncentrujemy się nie tylko na naturalnych metodach, tradycyjnych i niekonwencjonalnych kosmetykach, lecz także na nowoczesnych zabiegach oferowanych przez szeroko pojętą dermatologię i medycynę estetyczną. Dzięki temu, że współpracujemy z silnym zespołem kompetentnych specjalistów, w którego skład wchodzą lekarze i kosmetolodzy z Holistic Clinic, artykuły są pełne praktycznych porad i sprawdzonych faktów medycznych.

W sekcji „Kobieca Galaktyka” publikujemy materiały obejmujące tematykę medycyny ginekologicznej i ginekologii estetycznej. Pogłębioną o wyjaśnianie i rozwiązywanie najbardziej intymnych problemów, z którymi boryka się wiele Pań. Wszystko absolutnie bez tajemnic.

Natomiast cykl „Sztuka życia” dotyczy szeroko pojętego life stylu. Chcemy by inspirował do działania i pozytywnych zmian, by podpowiadał drogi osobistego rozwoju. To miejsce przeznaczone na artykuły o podróżach – tych w inne regiony świata czy Polski, jaki i tych, które każdy człowiek odbywa w głąb własnej duszy.

Chcemy ten blog tworzyć wspólnie z czytelnikami. Z radością opowiemy o ciekawych podróżach, ważnych przeżyciach, nowych pasjach czy interesujących wydarzeniach z Twojego życia. Odpowiemy na każde, nawet najbardziej intymne pytanie. Pisz do nas. Czekamy na wszelkie opinie sugestie czy propozycje tematów, które powinny znaleźć się na blogu.

A może Ty chcesz coś opublikować? Napisz i podziel się ciekawymi sposobami pielęgnacji czy doświadczeniami dotyczącymi tego jak rozwijać swoje wewnętrzne piękno.

Jesteśmy dla Ciebie, chcemy się razem z Tobą rozwijać i razem z Tobą osiągać PEŁNIĘ PIĘKNA.

Kontakt: k.miskowiec@pelniapiekna.pl