Od września br. warszawska klinika medycyny estetycznej Holistic Clinic, będąca liderem nowych technologii w Polsce oraz prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji twarzy oraz ciała, oferuje swoim pacjentom zabiegi z użyciem platformy laserowej JouleTM X. Holistic Clinic jest obecnie jedyną placówką w Polsce i Europie, korzystającą z tej najnowocześniejszej na świecie platformy laserowej do twarzy i ciała.

Dzisiejsza medycyna estetyczna zmierza w kierunku naturalności oraz kompleksowych terapii, wykorzystujących najnowsze technologie medyczne. Pacjenci Holistic Clinic, jako jedyni w Polsce, mogą korzystać z zaawansowanych technologicznie laserów m.in. hybrydowego lasera frakcyjnego HALOTM, który pobudza skórę do naturalnej odnowy, przy małej inwazyjności i znacznie krótszym czasie rekonwalescencji.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom Holistic Clinic dostępu do najnowocześniejszych technologii medycznych, dzięki którym dbanie o siebie w naturalny sposób stanie się jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne”– powiedziała Klaudia Witczak, właścicielka Holistic Clinic.

Do tej pory nie było możliwości, aby podczas jednego zabiegu rozwiązać wszystkie problemy pacjenta. W większości przypadków, pacjent musiał być poddany serii różnych zabiegów, z których każdy koncentrował się na innym problemie, tj. na likwidacji przebarwień, zmarszczek, wiotkiej skórze czy zamykaniu naczyń krwionośnych.

Było to uciążliwe dla pacjenta, ponieważ zabiegi były rozłożone w czasie i wymagały osobnych wizyt u specjalisty, a to z kolei wiązało się ze znacznie wydłużonym okresem wyłączenia z codziennych aktywności. JouleTM X to jedyne obecnie dostępne na rynku urządzenie, które daje lekarzowi i pacjentowi tę możliwość.

„Jestem dumna, że platforma laserowa JouleTM X pojawiła się u nas zaledwie kilka miesięcy po premierze w Stanach Zjednoczonych”- dodaje Klaudia Witczak.

Platforma laserowa JouleTM X jest najnowszym urządzeniem wiodącego na świecie producenta laserów medycznych i estetycznych – amerykańskiej firmy Sciton.

Platforma JouleTMX, której premiera odbyła się w Denver w marcu br., jest najbardziej konfigurowalnym systemem laserowym i fototerapii dostępnym obecnie na rynku usług medycznych i estetycznych. Unikatowość systemu to wiele urządzeń w jednej platformie, z jednoczesnym zastosowaniem inteligentnych technologii i aplikacji.

Daje to lekarzowi możliwość dostosowania terapii i metod laserowych do indywidualnych potrzeb pacjenta np. fototerapii BBL, hybrydowego lasera frakcyjnego HALOTM, lasera naczyniowego ClearVTM czy hybrydowego lasera wykorzystywanego do leczenia problemów intymnych diVaTM.

Zastosowanie JouleTM X w praktyce klinicznej zapewnia bezpieczne i bardzo skuteczne przeprowadzenie zabiegów, przy jednoczesnym zmniejszeniu inwazyjności i skróceniu okresu rekonwalescencji, co jest niezwykle istotne dla pacjentów.

 „Wyjątkowość platformy JouleTM X polega na tym, że podczas jednej sesji laseroterapii u pacjenta, zależnie od indywidualnych potrzeb i wskazań, jesteśmy w stanie kompleksowo łączyć zamykanie naczyń (ClearVTM) z likwidacją przebarwień (BBLTM), spłycaniem drobnych zmarszczek (HALOTM), a także niwelować wiotkość skóry (SkinTyteTM).” – powiedziała dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona z Holistic Clinic.

JouleTM X to jedyna tak wszechstronna platforma laserowa, która jednocześnie zapewnia doskonałe rezultaty, przy krótkim czasie rekonwalescencji. Najważniejsze obszary zastosowania  JouleTM X to:

  • Twarz
  • Ciało
  • Problemy intymne kobiet
  • Zaburzenia naczyniowe i owłosienie

Zapraszamy na zabiegi

Cennik