HydraFacial ™ wykorzystuje opatentowaną technologię do oczyszczania i nawilżania skóry, a ZO® SKIN HEALTH zapewnia zaawansowane rozwiązania, które gwarantują skuteczne odmłodzenie skóry i poprawienie jej wyglądu. HydraFacial ™ i ZO® SKIN HEALTH zapewniają doskonałe połączenie zabiegu gabinetowego i zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych do domowej pielęgnacji skóry.

Holistic Clinic jako pierwsza klinika w Warszawie zaprasza na zabiegi Hydrafacial z użyciem dedykowanych preparatów ZO® SKIN


HEALTH:HYDRAFACIAL BRIGHTALIVE® BOOSTER SERUM

HydraFacial Brightalive® Booster to super serum opracowane w celu rozjaśnienia skóry i zmniejszenia widoczności przebarwień. Twoja skóra nabierze wyjątkowego blasku.


HYDRAFACIAL ROZATROL® BOOSTER SERUM

Serum HydraFacial Rozatrol® Booster wykorzystuje opatentowaną przez ZO technologię Rozatrol®, która zapewnia widoczną poprawę wyglądu skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwienień (np. trądzik różowaty, cera naczynkowa). Dzięki zastosowaniu serum Rozatrol® Booster w zabiegu HydraFacial ™ zaczerwienienia zostaną widocznie złagodzone, a skóra stanie się mniej wrażliwa.

Zadbaj o swoją skórę z Holistic Clinic, która jest pierwszą kliniką medycyny estetycznej w Warszawie, oferującą swoim pacjentom zabiegi HydraFacial ™ ze wsparciem produktami ZO® SKIN HEALTH

Zapisz się już dzisiaj na konsultację ze specjalistą Holistic Clinic

Cennik