Hybrydowy Laser Frakcyjny HALO

Do niedawna pacjentki klinik medycyny estetycznej, które decydowały się na odmłodzenie skóry laserem frakcyjnym, musiały wybierać między zabiegiem gwarantującym świetne rezultaty, ale wymagającym długiej rekonwalescencji a takim, który jej nie wymaga, ale jego efekty są mało widoczne. Dzisiaj to pytanie powoli przechodzi do historii, dzięki najnowocześniejszemu hybrydowemu laserowi frakcyjnemu Halo.


Najbardziej zaawansowany technologicznie laser na świecie

Halo to bez wątpienia największe technologiczne osiągnięcie wykorzystywane w medycynie estetycznej na świecie. Łączy głębokie odmładzanie skóry z jednoczesną odnową naskórka, a dzięki synergicznemu działaniu pozwala na uzyskanie wyjątkowych efektów, nieosiągalnych przy innych zabiegach. Hybrydowy laser frakcyjny łączy dwie długości fali: 1470 nm i 2940 nm. Długość fali 1470 nm (laser diodowy) służy do koagulacji, działając optymalnie na zmiany barwnikowe naskórka i skóry, miejsca zwiotczenia skóry, zmarszczki, teksturę oraz wielkość porów. Natomiast długość fali 2940 nm (laser erbowo-yagowy) służy do ablacji – usuwa warstwę rogową i naskórek oraz przyspiesza gojenie i poprawia efekty leczenia. Hybrydowy laser frakcyjny Halo jako jedyny laser na świecie pozwala dobrać odpowiednią energię i mechanizm działania, a lekarz może bardzo precyzyjnie dobrać parametry zabiegu, dostosowując je precyzyjnie do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.


Imponujące rezultaty, krótki czas rekonwalescencji i mniejsza bolesność

Co jest bardzo istotne, te imponujące rezultaty uzyskujemy bez konieczności długiej, przymusowej rekonwalescencji typowej dla bardziej inwazyjnych laserów. Zabieg przy użyciu lasera Halo trwa zaledwie 30 min., a efekty które są widoczne są już po 1-2 zabiegach, utrzymują się nawet przez kilka lat. Halo kompleksowo odmładza skórę twarzy i innych części ciała. Zabiegi laserowe dotychczas dostępne na rynku nie pozwalały tak precyzyjnie usunąć m.in. przebarwień, drobnych zmarszczek, widocznych porów czy blizn, bo leczenie było zbyt płytkie lub nazbyt głębokie. Halo tymczasem eliminuje wieloletnie uszkodzenia przez działanie na odpowiedniej głębokości, przywracając skórze blask. Rezultaty, które można uzyskać przy użyciu lasera Halo są nieporównywalnie lepsze w porównaniu z innymi laserami, a jednocześnie zdecydowanie mniej bolesne, dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia i znacznie krótszemu okresowi rekonwalescencji.


Halo – teraz tylko w Holistic Clinic

Zabiegi odmładzające skórę z użyciem lasera Halo dostępne są dla pacjentów Holistic Clinic, będącej pierwszą i jedyną kliniką w Polsce, dysponującą tym najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem.

Cennik