HOLISTIC CLINIC GDYNIA podczas III EDYCJI SPOTKANIA Z LUKSUSEM – POMORSKIE RENDEZ VOUS 2016


Ponad pięćdziesięciu największych graczy z sektora międzynarodowych produktów i usług luksusowych oraz premium zaprezentowało się podczas III edycji wystawy Pomorskie Rendez Vous zorganizowanej na malowniczej wyspie Ołowianka w Gdańsku przez stocznię jachtową Sunreef Yachts. Firma Sunreef Yachts zdecydowała się kontynuować ideę spotkań z ubiegłych lat i zaprosić do współpracy ponad piećdziesięciu starannie wyselekcjonowanych partnerów, a także patronów. Celem nadrzędnym spotkania to przedstawienie wielowymiarowości luksusu przejawiającego się w różnych dziedzinach życia oraz promocję dóbr doskonałej jakości, innowacyjnych, z bogatą historią w tle, tworzonych z pasją i zamiłowaniem do perfekcji.

Holistic Clinic Gdynia jako jedyna klinika medycyny estetycznej miała możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu i zaprezentowania swojej filozofii działania podczas oficjalnego wystąpienia Karoliny Sozańskiej (Dyrektor Zarządzający Holistic Clinic Gdynia). Goście podczas trwania całego spotkania mogli prowadzić indywidualne rozmowy z naszymi lekarzami, kosmetologami na stoisku Holistic Clinic Gdynia.

Patronat Honorowy nad Pomorskim Rendez Vous objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Pan Mieczysław Struk, a nad Partnerstwem Merytorycznym czuwała firma doradcza KPMG, która od ponad sześciu lat jest autorem Raportu na temat Rynku Dóbr Luksusowych i Premium w Polsce.